Tamási Áron: Helytelen világ. A szerző dedikációjával és aláírásával Bartha Ignácnak. 465. Sorszámozott példány. Kolozsvár, 1931, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félbőr kötésben. Szép állapotban.
Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kissé rongyos kiadói papír kötésben.
Georg Norbert Schnabel: General-Statistik der europäischen Staaten mit vorzüglicher Berücksichtigung des Kaiserthumes Österreich. I. Theil. Prag, 1829, J. G. Calve'sche Buchhandlung. Korabeli kopottas, enyhén laza egészvászon-kötésben.
Ninive. Fortgesezte Fragmente über die dermaligen politischen Angelegenheiten in Ungarn. h. n., 1790, im römischen Reich. Korabeli, kissé sérült kartonkötésben.
Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Reprint kiadás. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Kiadói keménykötésben, kiadói védőtokban.
Károlyi István: Specimen tentaminis ex jure publico universali, gentium naturali et jure publico particulari regni Hungariae. Pest, 1816, Trattner. Amatőr papírkötésben, jó állapotban.