Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Ötödik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 268 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Colligatum kötet. M. Tullii Ciceronis: De Officiis libri tres. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1901, Teubner. Hozzákötve: M. Tullii Ciceronis: Tusculanarum disputationum libri quinque. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1904, Teubner. Korabeli, gerincén sérült, laza félvászonkötésben.
Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak. Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben
1918 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. 22. évf. Bp., Rákosi Jenő. Érdekes, az első világháborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel. Kicsit kopott, díszes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.