Átszámítási táblázatok a szesztartalom megállapításához. Összeállította a Pénzügyminisztérium. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben.
Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
Scheitz Pál - Plank Jenő: A minőségi chemiai analizis módszerei. Bp., 1912, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 272 p. Korabeli félvászonkötésben. Az utolsó néhány lap foltos.
Varga László: Szíjgyártó és nyergesipari ismeretek. Bp.,1957, Műszaki. 187 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Nagyon ritka szakkiadvány, alig 1500 példány készült belőle.
Vajda György, Nyersbőrismeret. Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. 96 p. Kiadói papírkötésben. Nagyon ritka szakkönyv, jelen kiadása is mindössze 550 példányban jelent meg.