https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 67
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1301077
19048
262
0
5000
Jewellery
EgyĂŠb
1
4 db ezüsttárgy: 3 db emlékkanál, 1 db gyűrű, jelzettek, bruttó 35,5 g 1271399
19049
262
0
8000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Díszes ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó 30 g 1302543
19050
262
0
10000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst hajlított peremű tálka, Ag., nettó: 39,6gr., jelzett, 9x2,5cm/ Silver curved-edged tray, Ag, net:39.6 gr., marked, 9x2,5cm 1304245
19051
262
0
16000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó 165 g 1299408
19052
262
0
48000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag.) kiöntő elefáncsont gyűrűkkel, apró horpadással, jelzett, m:19,5 cm, nettó:416 g 1302286
19053
262
0
60000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Art deco ezüst kínáló csiszolt üvegbetéttel (apró lepattanással), Ag., nettó:254,1gr., jelzett, 28x15cm/ Silver with frosted glass inserts (small notch), net, Ag.. 254.1 gr, marked, 28x15cm 1302722
19054
262
0
16000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag,) kosár, jelzett, mesterjeggyel, nettó:134g, 16×11cm, m:13 cm 1303346
19055
262
0
300000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Fehér arany (14K) karkötő, 60 db modern csiszolású brill kővel (cca 1,8 CT M-M2-Tcr-Ca, Si P2), sorban karmos foglalatban, nyelves záródással, apró felületi kopássokkal, bruttó:9,2 g, h:17,4 cm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
1302723
19056
262
0
15000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag,) tálca, jelzett, mesterjeggyel (PV), nettó:132 g, 23×14 cm 1304715
19057
262
0
160000
Jewellery
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag.) tálca, díszes peremmel, jelzett, mesterjeggyel (F.F.), nettó:1580 g, 37×42 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1271367
19058
262
0
15000
Jewellery
EgyĂŠb
1
1847 Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, 9×6,5 cm, nettó 60,4 g 1303416
19059
262
0
12000
Jewellery
EgyĂŠb
1
1854 Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, 8,5×8×6,5 cm, nettó 55 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz