Aláírás

Tételek száma: 159

Jurij Alekszejevics Gagarin (1934-1968), Valentyina Vlagyimirovna Tyereskova (1937- ), Valerij Bikovszkij (1934- ), Alekszej Leonov (1934- ), German Tyitov (1935-2000), Pavel Popovics (1930-2009) és Vlagyimir Dzsannibekov (1942- ) és egy további orosz űrhajósok aláírásai emlékborítékon /  Signatures of Yuriy Alekszeyevich Gagarin (1934-1968), Valentina Tereshkova (1937- ), Valeriy Bikovskiy (1934- ), Aleksei Leonov (1934- ), German Titov (1935-2000), Pavel Popovich (1930-2009) and Vladimir Dzhannibekov (1942- ) Russian astronauts on envelope
12183.

Jurij Alekszejevics Gagarin (1934-1968), Valentyina Vlagyimirovna Tyereskova (1937- ), Valerij Bikovszkij (1934- ), Alekszej Leonov (1934- ), German Tyitov (1935-2000), Pavel Popovics (1930-2009) és Vlagyimir Dzsannibekov (1942- ) és egy további orosz űrhajósok aláírásai emlékborítékon / Signatures of Yuriy Alekszeyevich Gagarin (1934-1968), Valentina Tereshkova (1937- ), Valeriy Bikovskiy (1934-...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
10

Petrich Kató (Petneki Jenőné) festőművész (1908-1987) aláírásgyűjteménye. 48 színész, politikus és más híres ember az 1920-30-as évekből aláírása jelzett bőr füzetben, benne: Szentmihályi Tibor, Bárczy Istbánm Cselényi, Vesztróczy, Telmányi, Dirk Fock, Csortos, Geszler, Kerpely, Medek, Szende, Marschalko, Thoroczkai-Wigand, Góth, Ligeti, Varsányi Irén, Bajor, Uray, Somlai, Ódry, Sugár, Pethes, Rajnai, Székelyhidy, Glatz Oszkár, Csók István.
12184.

Petrich Kató (Petneki Jenőné) festőművész (1908-1987) aláírásgyűjteménye. 48 színész, politikus és más híres ember az 1920-30-as évekből aláírása jelzett bőr füzetben, benne: Szentmihályi Tibor, Bárczy Istbánm Cselényi, Vesztróczy, Telmányi, Dirk Fock, Csortos, Geszler, Kerpely, Medek, Szende, Marschalko, Thoroczkai-Wigand, Góth, Ligeti, Varsányi Irén, Bajor, Uray, Somlai, Ódry, Sugár, Pethes, Raj...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

1932 Bp., Schnitzer Ágoston nyugalmazott hadbiztos ezredes levele
12185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

cca 1914 Berlin, A Német Színház fejléces levele Edmund Reinhardt aláírásával
12186.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

cca 1930-80 Autogram-füzet számos magyar és néhány külföldi híresség, művész aláírásával, aláírt névjegyével, köztük Kodály Zoltán, Jávor Pál, Giacomo Rimini, Harsányi Zsolt, Beregi Oszkár, Várkonyi Nándor, Csathó Kálmán, Sinkovits Imre,Sütő András, Áprily Lajos stb.  77 oldalon aláírásokkal. Kissé kopottas, sérült bőrkötésű füzetben, néhány lap kijár.
12187.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Kárpáthy Zoltán (1921-1967) színész aláírása az őt ábrázoló fotón
12188.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1983 11 űrhajós (Hermaszewski, Feoktyisztov, Beregovoj, Farkas Bertalan, stb.) aláírása elsőnapi emlékborítékon /  1983 Signatures of 11 astronauts (Hermaszewski, Feoktistov, Beregovoy, Bertalan Farkas, etc.) on first day envelope
12189.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
9

1947 Kanyar József (1916-2005) történész, levéltáros, szerkesztő gépelt, autográf aláírással ellátott levele fejléces papíron.
12190.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Aradszky László (1935-) magyar énekes, olaszos slágereivel a hatvanas években a magyar tánczene egyik legnépszerűbb előadója.  - - aláírása az őt ábrázoló fényképen. Fotó Karsai S., Fészek Klub. Payer András és vendégei. 13x18cm
12191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Válent Vilma (1887--1918) alt operaénekesnő saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Krammer Ilonka  aláírás
12192.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Németh Mária (1897-1967) szoprán saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon azonosítandó aláírás
12193.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Király Ernő (1884-1954) színész, rendező saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Buttykay Ákos, (1871-1935) magyar zeneszerző aláírása
12194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft