cca 1930-80 Autogram-füzet számos magyar és néhány külföldi híresség, művész aláírásával, aláírt névjegyével, köztük Kodály Zoltán, Jávor Pál, Giacomo Rimini, Harsányi Zsolt, Beregi Oszkár, Várkonyi Nándor, Csathó Kálmán, Sinkovits Imre,Sütő András, Áprily Lajos stb. 77 oldalon aláírásokkal. Kissé kopottas, sérült bőrkötésű füzetben, néhány lap kijár.
1983 11 űrhajós (Hermaszewski, Feoktyisztov, Beregovoj, Farkas Bertalan, stb.) aláírása elsőnapi emlékborítékon / 1983 Signatures of 11 astronauts (Hermaszewski, Feoktistov, Beregovoy, Bertalan Farkas, etc.) on first day envelope
Aradszky László (1935-) magyar énekes, olaszos slágereivel a hatvanas években a magyar tánczene egyik legnépszerűbb előadója. - - aláírása az őt ábrázoló fényképen. Fotó Karsai S., Fészek Klub. Payer András és vendégei. 13x18cm