10530.
263. Lezárult gyorsárverés
Ex libris és kisgrafika szakirodalom
1 000 Ft
34
K. E. Graf zu Leiningen-Westerburg: Deutsche Und Österreichische Bibliothekzeichen Exlibris. Ein handbuch für sammler Bücher- und Kunstfreunde. Stuttgart, 1901, Julius Hoffmann Verlag. 610 p. Kiadói, kissé kopottas, hátsó tábláján sérült, aranyozott egészvászon-kötésben, arany élmetszéssel. Egy előzéklap hiányzik.