1 000 Ft
4 db különféle, Petry Béla (1902-1996) grafikushoz kötődő ex libris, nagyrészt külföldi grafikusok munkái (Alma Petz, Helmut Arndt, Elly de Koster), 1 db rézkarc, 3 db klisé, papír, jelzettek (egy csak a klisén), különböző méretben