Térképek

Tételek száma: 92

1889 Tasmánia posta, távírda, eső és vasúttérkép. Nagyméretű térkép / 1889 Large postal, railway telegraph and rainfall map of Tasmania. 70x90 cm
12950.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Magyarország és a Duna medence térképe. Színezett rézmetszet. Néhány kisebb sérüléssel, javított szakadással / cca 1700 Danubii Fluminis (ab urbe Lentia usque et ultra Bydanam urbem cum influentibus fluviis delineanti)... Etched map of the Danube Basin, Hungary, Croatia, Bosnia, Transylvania. With some damages, repaired tears. 63x55 cm
12951.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

1915 Fogaras vármegye térképe, jelmagyarázattal, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtott, kis szakadásokkal, 32x48 cm
12952.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1890 Trencsén vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti intézete, vászontérkép jelmagyarázattal, 21x31 cm
12953.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1890 Turóc vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézete, vászontérkép, hajtott, 31x21 cm
12954.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1928 Barthos-Kurucz: Történelmi Atlasz polgári iskolák számára, pp.:32, 28x21cm
12955.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1939 Nógrád vármegye térképe, M. kir. honv. Térk. Int., kis hibával, 34x46cm
12956.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
10

Szepes megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12957.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Varasd megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12959.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Temes  megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
12960.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Trencsén  megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, hajtás mentén kis szakadásokkal, 56x45cm
12961.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1880/2010 A Magyar Szent Korona Országainak etnográfiai térképe, reprint kiadás, 69x93 cm
12962.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft