cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Magyarország és a Duna medence térképe. Színezett rézmetszet. Néhány kisebb sérüléssel, javított szakadással / cca 1700 Danubii Fluminis (ab urbe Lentia usque et ultra Bydanam urbem cum influentibus fluviis delineanti)... Etched map of the Danube Basin, Hungary, Croatia, Bosnia, Transylvania. With some damages, repaired tears. 63x55 cm
cca 1890 Trencsén vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti intézete, vászontérkép jelmagyarázattal, 21x31 cm
Szepes megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
Varasd megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
Temes megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, 56x45cm
Trencsén megye térképe, Gönczy Pál - Kogutowicz Manó: Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: - -, rajzolta: - - Bp. (1890.) Posner Károly Lajos és fia. Sarok levágva, hajtás mentén kis szakadásokkal, 56x45cm