2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Naples, Napoli; Via Toledo, Via Roma, Faraglioni dell'isola di Capri, Castello dell'Ovo / streets, rock, castle, Meissner & Buch Napoli Serie 1085. litho s: A. Prosdocimi F.
T1