https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 241

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!
1
14018.

Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner.  VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
1
14019.

Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner.  IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
1
14020.

Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben.
1
14021.

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek.  Dedikált példány!
1
14022.

Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek. Dedikált példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói festett félvászonkötésben, jó állapotban.
1
14023.

Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói festett félvászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 910. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
14024.

Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 910. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Lányi Ernő: Kisfaludy Károly Bp.; 1941, Kir. Magy. Egy. Ny. 73 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
1
14025.

Lányi Ernő: Kisfaludy Károly Bp.; 1941, Kir. Magy. Egy. Ny. 73 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat  123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben. A gerincén kis hiánnyal.
1
14026.

Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben. A gerincén kis hiánnyal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
1
14027.

Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bódy Gábor: Tüzes Angyal - Psychotechnikum azaz Gulliver mindenekelőtti utazása Digitáliában. Bp., 1987, Magvető. 238 p. Kiadói papírkötésben-
1
14028.

Bódy Gábor: Tüzes Angyal - Psychotechnikum azaz Gulliver mindenekelőtti utazása Digitáliában. Bp., 1987, Magvető. 238 p. Kiadói papírkötésben-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
1
14029.

Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz