Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 241

14090.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

14091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

14092.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
14093.

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, val...

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43

14094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

14095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

14096.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

14097.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

14098.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

14099.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

14100.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

14101.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft