Csenki Sándor: Cigány népmesék. Előszó: Ortutay Gyula. Püspökladány, 1972. Nagyközségi Tanács. Hajdú-Bihar megyei. 171 p. Illusztrált papírborítóban, a hátulján kis sérüléssel. Mindössze 1000 példányban jelent meg.
Sz. Szabó Sándor. Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerzői kiadás. Korabeli amatőr, sérült papírkötésben, az eredeti címlap felragasztva. Felvágatlan.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.