A Magyar Festészet Mesterei 1-26. kötet. Komplett! Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. A sorozat kötetei: 1. Szinyei Merse Pál 2. Munkácsy Mihály 3. Székely Bertalan 4. Paál László 5. Zichy Mihály 6. Ferenczy Károly 7. Rippl-Rónai József 8. Lotz Károly 9. Vaszary János 10. Barabás Miklós 11. Czóbel Béla 12. Csontváry Kosztka Tivadar 13. id. Markó Károly 14. Benczúr Gyula 1...
Rexa Dezső: A Nemzeti Színház megnyitásának története.. Bp. 1927. Pest vármegye (Egyetemi ny.) 99 l. 17 l. 1 mell. (27 l.) A mű 1000 példányban jelent meg. A melléklet Vörösmarty Mihály Árpád' ébredése című, a pesti magyar színház megnyitásának ünnepére írt előjátékának hasonmás kiadása. Kissé megviselt állapotban, hozzá még néhány, a témához tartozó újságkivágással
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (058. sz.)