Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1310055
13604
263
Books: Architecture, Art
Egri Mária: Mednyánszky László. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. 1310057
13605
263
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. 1310113
13606
263
Books: Architecture, Art
Körner Éva: Derkovits Gyula. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. 1310109
13607
263
Books: Architecture, Art
Bernáth Mária: Szinyei Merse Pál. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. 1310080
13608
263
Books: Architecture, Art
László Gyula: Borsos Miklós. Bp., 1979, Corvina. Kiadói modern keménykötésben. 1305811
13609
263
Books: Architecture, Art
Richard Muther: Geschichte der Malerei. I-III. Leipzig, 1930, Haberland. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, jó állapotban. A gerincek felső részén kis kopás. 1306847
13610
263
Books: Architecture, Art
Lucien Hervé. Szerk. Batár Attila. Bp., 1992, Héttorony. 283 p. Kiadói modern keménykötésben, gazdag képanyaggal. 1305804
13611
263
Books: Architecture, Art
A köztulajdonba vett műkincsek első kiállítása. 1919. Műcsarnok. Bp., 1919., Közoktatásügyi Népbiztosság. 100 p. Kiadói papírkötésben, a gerince hiányos. Könyvtári példány volt. 1306098
13612
263
Books: Architecture, Art
Dr. Heinrich Deutsch: Arbitrage. Berlin, 1905, C. Regenhardt Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben. 1310735
13613
263
Books: Architecture, Art
Mácsai István festőművész kiállítása a Képcsarnokban. Kiállítási katalógus, a művész dedikációjával! Bp., 1965, Csók István Galéria. 1310100
13614
263
Books: Architecture, Art
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. rész. Bp., 1911, Nágel Ottó. 103 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1273760
13615
263
Books: Architecture, Art
Fisch, Robert O.: Light from the Yellow Star. DEDIKÁLT! Levéllel. Frederick R. Weisman Art Museum - University of Minnesota. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / hardcover, signed, good condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft