Corpus Juris Hungarici, seu Decretum Generale, inclyti Regni Hungariae, Partiumque eidem annexarum inn tres tomos distinctum. Nun denuo Recussum, Omnibusque Novellis, Articulus, quae in Prioribus Editonibus Deerand adauctum. Tyrnaviae, 1696, Typis Academicis per Joannem Andream Hörmann. Tomus primus. (26)+139+(4)p. Hozzákötve: Tomus secundus, continens decreta et constitutiones, et articulos regum...
Antalfi Mihály: Polgári perrendtartás I. Pécs, 1915, Szerzői kiadás. 597 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Több helyütt aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
Indoklás a polgári törvénykönyv törvényjavaslatához. I. kötet: Bevezetés. Személyi és családi jog. Közzéteszi: A M. Kir. Igazságügyminisztérium. Bp., 1914, Grill K. VI+265 p. Egyetlen kiadás! Korabeli, kissé kopottas félvászonkötésben. Unicus!
dr. Nagy Ferencz: A magyar kereskedelmi jog kézikönyve. Különös tekintettel a bírói gyakorlatra. I. kötet. Bp., 1898, Athenaeum. IX+450 p. 4. javított és bővített kiadás. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben, a szövegben néhány helyen aláhúzásokkal, jegyzeteléssel.
dr. Balogh Arthur: A politika. Bp., 1910, Grill K. 537 p. Korabeli, kopottas, kissé elszíneződött félvászonkötésben. Több helyütt ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1872-1874. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon-kötésben, kissé sérült, ázott gerinccel.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1875-1876. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Kiadói gerinchiányos egészvászon-kötésben, belül jó állapotban
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1929. évi törvénycikkek. Bp., 1930, Franklin. A pótlásokkal együtt. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Tomcsányi Móric: Magyar közjog. Alkotmányjog. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 314 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Számos helyen aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
Grünwald Béla: A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve. A fennálló törvényekbol és rendeletekbol rendszeresen összeállította. 3. bővített és javitott kiadás. I. kötet. Bp., 1889, Franklin-Társulat. A közigazgatás feladatai. A közigazgaás és a személyi élet. VIII+520 p. Kiadói papírkötésben.