Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1195022
13666
263
Books: Science and technology
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban. 1310546
13667
263
Books: Science and technology
Dr. Vondrasek József-Weichherz József: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve. Bp., 1925, a szerző sajátja. II. kiadás. 111 szövegábrával. Gerincnél javított félbőr kötés, kopottas állapotban. 1241526
13668
263
Books: Science and technology
De Kruif, Paul: Bacillusvadászok. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1305799
13669
263
Books: Science and technology
Dr. Lenkey Miklós: Az értékelemzés szemlélete és gyakorlata. Bp., 1975, Közgazdasági továbbképző Intézet. 388 p. Kiadói papírkötésben. 1308828
13670
263
Books: Science and technology
Oscar Browning: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger. Félvászon kötésben. 1307433
13671
263
Books: Science and technology
Illyés Géza dr.:Urologia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1932, Universitas. Félbőr kötésben. 1306088
13672
263
Books: Science and technology
Steinert-Hegewald: A fa esztergályozása. Bp., 1983, Műszaki. 274 p. Kiadói keménykötésben 1306077
13673
263
Books: Science and technology
Kóbor János: Asztalos a.b.c. Második, javított kiadás. Pécs, 1941, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. 238 p. Kiadói papírkötésben. 1250271
13674
263
Books: Science and technology
Gruber Ferenc: Rét és legelő. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötésben. 1296767
13675
263
Books: Science and technology
Henry Bedingfeld, Peter Gwynn-Jones: Címertan. Keménykötésben illusztrált fedőborítóval. 1306070
13676
263
Books: Science and technology
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. 2. bővített kiadás. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1966, Műszaki Kiadó. 347 p. Kiadói papírkötésben. 1250257
13677
263
Books: Science and technology
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 B január-június. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft