Moravcsik Ernő, Emil: Elmekór- és gyógytan. Bp., 1912, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat. (Hornyánszky ny. ) XII. 495 l. A kötet végén 16 lapon 84 ábrát, fotót tartalmaz. Kiadói viseltes, gerinchiányos egészvászon kötésben.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
dr. Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein J. 342 p. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.