Könyvek: Vallás

Tételek száma: 19

La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint.  Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!
13789.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Misztótfalusi Kis Miklós: Aranyos Biblia. Szent Biblia - azaz Istennek Ó és Újtestamentomában foglaltatott egész Szent Írás, 1685 - Károli Gáspár - Szent Dávid királynak és profétának százötven zsoltári. Az 1685-ös és 1686-os kiadások hasonmás kiadása. Bp., Európa, 1991. Kiadói bőrkötésben, kissé sérült védőtokban.
13790.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
14

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás! Bp., 1991, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott bőr kötés, melléklettel, díszes aranyozott plüssel borított dobozban, szép állapotban.
13791.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói aranyozott velúrkötés, jó állapotban.
13792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
10

Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Papír védőmappában. Kísérőtanulmány melléklettel. Bp., 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben.
13793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
9

Fabiola vagy a katakombák egyháza Wiseman Miklós bibornok és westminsteri érsektől. Ő Eminentiája engedelmével fordítá Holló Mihály, prépost, fóthi alesperes és plebános. Nyomatott Herz Jánosnál. Bp., 1856, Szent István Társulat. Első magyar nyelvű kiadás. Későbbi  félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
13794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

A Biblia felfedezése. Feldolg. Dahler, Étienne. 1-6. köt. Párizs, 1983, Larousse - Fabula. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13795.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13796.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

13797.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

13798.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Négy arczképpel. Pest, 1869, Hornyánszky és Träger. 161 p. Korabeli, szép állapotú egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel.
13799.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13800.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft