Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 49

NDK 1965. "Lipcse 800 éves" jelzetlen Ag emlékérem (5,1g/22mm) T:2 patina GDR 1965. "Leipzig 800th Anniversary" unmarked Ag commemorative coin (5,1g/22mm) C:XF patina
31021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Horst Hottges, Klaus Fichtel" fém emlékérem (30mm) T:2 FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico / Horst Hottges, Klaus Fichtel" metal medal (30mm) T:2
31022.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,11g/1000/40mm) T:PP kis ujjlenyomat FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,11g/1000/40mm) C:PP small fingerprint
31023.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
NSZK 1976. "Konrad Adenauer születésének 100. évfordulója" fém emlékérem (50mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat FRG 1976. "100th Anniversary of the birth of Kondrad Adenauer" metal medallion (50mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
31024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP) FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association  of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
31025.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Németország 1990-2011. 4dbklf fém emlékérem, benne "Női futball", 125 éves az automobil", "100 éves az Elba-alagút" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Germany 1990-2011. 4pcs of diff. commemorative medallions, between them "Frauenfußball", "125 Jahre Auto Mobil", "100 Jahre Hamburger Elbtunnel" C:PP slightly scratched, fingerprint
31026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Németország 1997. "Lorenz Werthmann / 100 éves a Német Karitász Egyesület" jelzett Ag emlékérem "B.H. Mayer Pforzheim" gyártói jelzéssel a peremen (25,17g/0.999/40mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1997. "Lorenz Werthmann / 100 Jahre Deutscher Caritasverband" hallmarked Ag medallion with makers mark "B.H. Mayer Pforzheim" on the edge (25,17g/0.999/40mm)  C:PP slightly scratched, fingerprint
31027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP ujjlenyomat  Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP fingerprint
31028.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP   Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP
31029.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
31030.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Németország 1990. "Berlini fal leomlásának emlékére" aranyozott tombak emlékérem a Berlini fal eredeti darabkájával, tanúsítvánnyal (50mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1990. " Fall of the Berlin Wall - Die Mauer fällt" gilt commemorative medallion with an original piece of the Berlin Wall, with certificate (50mm) C:PP fingerprint
31031.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Németország DN "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br emlékérem (40,5mm) T:2 Germany ND "August Stüler 1800-1865 / Potsdam, Sanssouci, Orangerie" Br commemorative medallion (40,5mm) C:XF
31032.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft