NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Horst Hottges, Klaus Fichtel" fém emlékérem (30mm) T:2
FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico / Horst Hottges, Klaus Fichtel" metal medal (30mm) T:2
NSZK 1974. "25 éves az NSZK / Theodor Heuss" jelzett Ag emlékérem (25,11g/1000/40mm) T:PP kis ujjlenyomat
FRG 1974. "25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss" hallmarked Ag medallion (25,11g/1000/40mm) C:PP small fingerprint
NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP)
FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
Németország 1990-2011. 4dbklf fém emlékérem, benne "Női futball", 125 éves az automobil", "100 éves az Elba-alagút" T:PP ujjlenyomat, felületi karc
Germany 1990-2011. 4pcs of diff. commemorative medallions, between them "Frauenfußball", "125 Jahre Auto Mobil", "100 Jahre Hamburger Elbtunnel" C:PP slightly scratched, fingerprint
Németország 1997. "Lorenz Werthmann / 100 éves a Német Karitász Egyesület" jelzett Ag emlékérem "B.H. Mayer Pforzheim" gyártói jelzéssel a peremen (25,17g/0.999/40mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat
Germany 1997. "Lorenz Werthmann / 100 Jahre Deutscher Caritasverband" hallmarked Ag medallion with makers mark "B.H. Mayer Pforzheim" on the edge (25,17g/0.999/40mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP
Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP
Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2
Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
Németország 1990. "Berlini fal leomlásának emlékére" aranyozott tombak emlékérem a Berlini fal eredeti darabkájával, tanúsítvánnyal (50mm) T:PP ujjlenyomat
Germany 1990. " Fall of the Berlin Wall - Die Mauer fällt" gilt commemorative medallion with an original piece of the Berlin Wall, with certificate (50mm) C:PP fingerprint