Arnóti András (1949-): Elfelejtett út. Olaj, vászon, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Arnoti-Andras-1949-Elfelejtett-ut-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-100C397100-cm~II1318384
1318384
10012
264
80000
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Arnóti András (1949-): Elfelejtett út. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×100 cm
: tánczos_gábor