Arnóti András (1949-): Suttogások és sikolyok. Vegyes technika, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Arnoti-Andras-1949-Suttogasok-es-sikolyok-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-kere~II1318397
1318397
10015
264
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Arnóti András (1949-): Suttogások és sikolyok. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×30 cm
: vörös_iván