Csengeri Pál jelzéssel: Tóparti házak, rézkarc, papír, keretben, 24x29... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Csengeri-Pal-jelzessel-Toparti-hazak-rezkarc-papir-keretben-24x29cm~II1320547
1320547
10061
264
Leírás: Csengeri Pál jelzéssel: Tóparti házak, rézkarc, papír, keretben, 24x29cm
: vörös_iván