Granáv jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Granav-jelzessel-Erdoreszlet-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-19x25-cm~II1319872
1319872
10093
264
Leírás: Granáv jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x25 cm
: vörös_iván