Kézdi jelzéssel: Erdei séta. Olaj, farost, sérült, 34x50 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Kezdi-jelzessel-Erdei-seta-Olaj-farost-serult-34x50-cm~II1318006
1318006
10135
264
Leírás: Kézdi jelzéssel: Erdei séta. Olaj, farost, sérült, 34x50 cm
: vörös_iván