Kondor Lajos (1926-2006): Angyal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Kondor-Lajos-1926-2006-Angyal-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-17C3977-5-cm~II1316448
1316448
10153
264
Leírás: Kondor Lajos (1926-2006): Angyal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×7,5 cm
: albert_csaba