Koszta jelzéssel: A jól elvégzett munka. Olaj, falemez, sérült, 52×74... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Koszta-jelzessel-A-jol-elvegzett-munka-Olaj-falemez-serult-52C39774-cm~II1317895
1317895
10163
264
14000
Leírás: Koszta jelzéssel: A jól elvégzett munka. Olaj, falemez, sérült, 52×74 cm
: vörös_iván