MB jelzéssel: Kislány(2 db). Grafitceruza, papír, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/MB-jelzessel-Kislany2-db-Grafitceruza-papir-jelzett-uvegezett-keretben-8x9-es-18x13-cn~II1319876
1319876
10193
264
Leírás: MB jelzéssel: Kislány(2 db). Grafitceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8x9 és 18x13 cn
: sass_melinda