Rudnay Gyula (1878-1957): Csikós. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Rudnay-Gyula-1878-1957-Csikos-Rezkarc-papir-jelzes-nelkul-uvegezett-keretben--20C39715-~II1320387
1320387
10252
264
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,26 EUR , 14,29 USD
Leírás: Rudnay Gyula (1878-1957): Csikós. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 20×15 cm
: vörös_iván