Turiák Ödön (1884-1937): Falusi ház udvara. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Turiak-Odon-1884-1937-Falusi-haz-udvara-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-10x1~II1319460
1319460
10305
264
Leírás: Turiák Ödön (1884-1937): Falusi ház udvara. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x14 cm
: vörös_iván