Váci András (1926- ): Diók. Rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/264/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Vaci-Andras-1926--Diok-Rezkarc-papir-jelzett-10x15-cm~II1317456
1317456
10334
264
Leírás: Váci András (1926- ): Diók. Rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm
: ttg