3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Gróf Benyovszky Móricz életrajza. Képekkel, térképekkel, autographokkal. Életrajz. Írta Jókai Mór. I-II. kötet. Bp., 1888. Ráth Mór. Kiadói, gerincén sérült, felhasadt egészvászon-kötésben, jó állapotban. A kötet a teljes mű I. ill. IV. része. A II-III. rész az emlékiratokat tartalmazza.