4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Ponson du Terrail. Rocambole hőstettei. V-X. kötet. Regény. Ford. Mártonffy Frigyes. Pest, 1873. Friebeisz F. II rész. A vad ember halála. 4 köt. (173, 167, 169, 179 l.) III. rész Baccarat boszúja. 2 köt. (176, 202 l.) Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben, a hat rész két köteben. Az első rész hiányzik.