Taschenwörterbuch der russischen und deutschen Sprache von Karl Blattner. Teil I-II. Berlin-Moskau, 1911. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. / full linen binding, damaged condition
Ponson du Terrail. Rocambole hőstettei. V-X. kötet. Regény. Ford. Mártonffy Frigyes. Pest, 1873. Friebeisz F. II rész. A vad ember halála. 4 köt. (173, 167, 169, 179 l.) III. rész Baccarat boszúja. 2 köt. (176, 202 l.) Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben, a hat rész két köteben. Az első rész hiányzik.
Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum