Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Taschenwörterbuch der russischen und deutschen Sprache von Karl Blattner. Teil I-II. Berlin-Moskau, 1911. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. / full linen binding, damaged condition
14207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Palich Emil: Magyar-szerbhorvát kéziszótár. Bp., 1982, Terra. Kiadói egészvászon-kötésben. A gerincén apró sérülés.
14208.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Vegyes könyvtétel: komolyzenével, zeneszerzőkkel kapcsolatos könyvek, összesen 8 db.
14209.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Ponson du Terrail. Rocambole hőstettei. V-X. kötet. Regény. Ford. Mártonffy Frigyes. Pest, 1873. Friebeisz F. II rész. A vad ember halála. 4 köt. (173, 167, 169, 179 l.)  III. rész Baccarat boszúja. 2 köt. (176, 202 l.) Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben, a hat rész két köteben. Az első rész hiányzik.
14210.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Irodalmi lexikon. Szerkeszti Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor k. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
14211.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14212.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

14213.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal
14214.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

14215.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

14216.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

14217.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14218.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft