Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Ötödik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 268 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
1918 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. 22. évf. Bp., Rákosi Jenő. Érdekes, az első világháborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel. Kicsit kopott, díszes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.