Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Nyolczadik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 288 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Hetedik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 274 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Első kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 250 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Máthé Dénes, Bonyhárd Béla: A teljes protézis készítése: gyakorló fogorvosok és fogművesek számára. Bp., 1931, Novák Rudolf. 116 p. Kiadói egészvászon-kötésben.