14034.
264. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 400 Ft
P. Ovidii nasonis quae supersunt. Ad optimorum librorum fidem accurate edita. Curavit Antonius Richter, Tomus I. & II., (egybekötve) Lipsiae, 1828, Caroli Tauchnitii. Az első kötetben: Heroides, Amores, Ars am., Remedia am., Medicamina f., Halieuticon fr., Consolatio, Nux, et Sabini epistolae c. művek. Az utolsó ív itt hiányzik. A második kötetben: Metamorphoseon Libri XV. Editio stereotypa. Későbbi kopottas félvászon-kötésben.