Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötés, képekkel és ábrákkal illusztrált, papír védőborítóval, kissé kopott állapotban.
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Jalsoviczky Lajos: Gázmótorok. Második jav. és bőv. kiadás. Bp., 1928, Athenaeum. 380 p. 220 szövegközti és egész oldalas ábrával. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti címlap felragasztva.
A környezetvédelem biológiai alapjai. Szerk: Dr. Kovács Margit. Bp., 1975, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben. Egy társszerző, Szilágyi Attila dedikációjával!