Könyvek: Vallás

Tételek száma: 27

14000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Nagy képes biblia. Pécs, 1972, Szent István Társulat. Aranyozott, kiadói műbőr kötésben.
14001.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., 1927, Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Kissé  kopottas, festett, aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen hosszanti irányban enyhe szakadás.
14002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, Pannónia-könyvnyomda.VIII+ 502 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14003.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
14004.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
14005.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1942, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben. A gerinc kissé kopottas, a borítótáblákon enyhe foltok.
14006.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon kötésben, a gerinc felső részén kisebb sérüléssel.
14007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Radó Polikárp, Varga Ottó: A Biblia története (a magyar nép számára). Bp., 1938, Palladis. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
14008.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
14009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Kétnyelvű, latin-német nyelvű Biblia, német nyelvű kommentárokkal. - Biblia Sacra / Die Heilige Schrift des Alten und Neuen Testamentes. Mit dem Urtexte der Vulgata übersetzt und mit erklärenden Anmerkungen versehen von Augustin Arndt. Mit deutschem und lateinischem text sowie deutschem Kommentar. Regensburg & Roma, 1910, Verlag von Friedrich Pustet. Kiadói, kissé kopottas félbőrkötésben. Egy kötet gerince hiányos.
14010.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
14011.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft