1 800 Ft
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1942, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben. A gerinc kissé kopottas, a borítótáblákon enyhe foltok.