Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1272608
19000
264
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, állítható méret, Ag, bruttó: 6,7gr., jelzett, méret:55/Silver ring with stones, adjustable size, Ag, gross. 6,7gr, marked, size: 55 1274709
19001
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 5,4gr., jelzett, 35cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 5,4gr, marked, 35cm 1274258
19002
264
4800
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal és fülbevaló, Ag., nettó: 33,2gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant and earrings, Ag, net. 33,2gr, marked, 40cm 1274254
19003
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc és karlánc medállal, Ag., nettó: 9,3gr., jelzett, 42cm, 19cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 9,3gr, marked, 42cm, 19cm 1274330
19004
264
4800
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 31,1gr., jelzett, 40cm /Silver necklace, Ag, net. 31,1gr, marked, 40cm 1274116
19005
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 11,2gr., jelzett, 42cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 11,2gr, marked, 42cm 1274406
19006
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 5,8gr, marked, 44cm 1274265
19007
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,4gr., jelzett (francia fémjel), 46cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 10,4gr, marked, 46cm 1272537
19008
264
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 7,2gr., jelzett, d:4cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 7,2gr, marked, d: 4cm 1321274
19009
264
14000
Jewellery
cca 1910 Ezüst zsebóra, duplafedeles, svajci szerkezet. téli, szános jelenettel, kitisztítva, jól működő szerkezettel. / Silver picket watch d:5 cm 1264964
19010
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal , Ag., jelzett, br.: 5,2gr., 40cm /Silver necklace pendant, Ag., Marked, br.: 5,2gr br., 40cm 1274059
19011
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 20,8gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 20,8gr, marked, 60cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft