19053.
264. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Aranyozott ezüst zsebóra, Carl Rehn, Landau, Ag., bruttó:75,8gr., jelzett, működik, hibás számlappal, d:4,5cm /Gold-plated silver pocket watch, Karl Rehn, Landau, Ag, gross:.. 75,8gr, marked, operate, faulty dial, d: 4.5cm