19188.
264. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
26 000 Ft
Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár