19007.
264. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
1 000 Ft
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,4gr., jelzett (francia fémjel), 46cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 10,4gr, marked, 46cm