Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1319208
19118
264
4400
Jewellery
Arany boszorkány medál, 14k, Au., nettó: 0,5gr., jelzett/ Gold hex pendant, 14k, Au., net:. 0,5 g, marked 1319244
19119
264
Jewellery
Arany cserkész kitűző gyöngyökkel , 18k, Au., bruttó: 0,9gr., jelzés nélkül/ Gold scouts pin , 18k, Au., gross:. 0,9gr, without hallmark 1319166
19120
264
13000
Jewellery
Arany gránátos patkó medál, 14k, Au., bruttó: 1,5gr., jelzett (14k)/ Gold horseshoe pendant, 14k, Au., gross: 1.5 g, marked (14k) 1319152
19121
264
32000
Jewellery
Arany vadász medál, 14k, Au., nettó: 3,8gr., jelzett / Gold hunter pendant, 14k, Au, net., 3.8 gr., marked 1319146
19122
264
Jewellery
Arany hal medál, 14k, Au., nettó: 0,8gr., jelzett /Goldfish pendant, 14k, Au, net., 0.8 gr., marked 1319278
19123
264
30000
Jewellery
Arany szőlőleveles gyűrű, 14k, Au., nettó: 3,5gr., jelzett, méret:53/ Golden grape leaf ring, 14k, Au, net. 3,5 gr., marked, size:53 1319284
19124
264
Jewellery
Ezüst lóheremintás nyakkendőtű, Ag., nettó: 2gr., jelzett /Silver clover pattern pin, Ag, net. 2gr, marked 1316652
19125
264
Jewellery
Antik ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 1,4gr., jelzett, méret: 59 / Antique silver ring with stone, Ag, gross. 1,4gr, marked, size: 59 1316750
19126
264
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 29,8gr., jelzett, 20cm /Silver bracelet, Ag, net. 29,8gr, marked, 20cm 1316794
19127
264
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 4,7gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net. 4,7gr, marked, 18cm 1316819
19128
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 21,7gr., jelzett, 40cm /Silver necklace, Ag, net. 21,7gr, marked, 40cm 1316908
19129
264
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 5,2gr., jelzett, 48cm /Gold plated silver necklace, Ag, net. 5,2gr, marked, 48cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft