Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
Nubia márkájú 14 K arany karóra. 14 K arany szíjjal, jelkett. Az óra quartz szerkezetű, üvegen sérüléssel.. Br 62,2 g / Nubia 14K gold wristwatch with gold bracelet gr: 62,2 g
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold