Amerikai Egyesült Államok 1893. "Világkiállítás Chicago" 2xklf Al emlékérem, mindkettő lyukasztott (31,5mm) T:2 USA 1893. "World's Columbian Exposition Chicago" 2xdiff Al medallion, both woth holes (31,5mm) C:XF
Ausztria 1760. "II. József és Bourbon Izabella pármai hercegnő" jelzetlen Ag emlékérem esküvőjük alkalmából. Szign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) T:2,2- ph. Austria 1760. "IOSEPH A A ELISAB BOVRB PHILIP HISP INF FILLIA / FELIX CONNVBIVM - CELEBRAT VINDOB/VI OCT MDCCLX" unmarked Ag medallion commemorating the marriage of Joseph II and princess Isabella of Parma. Sign.: Franz Anton Wi...
Ausztria ~1850. Jelzetlen Ag bérmálási emlékérem. Szign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) T:2 ph. Austria ~1850. Ag confirmation medal without hallmark. Sign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) C:XF edge error
Ausztria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) T:2- ph. Austria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" two-sided Br commemorative medallion "CARL FREIHERR V. SCHEUCHENSTEUEL / DEM TREUEN FREUNDE DES BERGWESENS 1864" Sign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) C:VF edge error
Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott Br emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:2 aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt Br commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER". "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Sign....
Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Notre Dame" Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. "Schenectady 1776-1976" Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND "Paris Mint / Notre Dame" Cu tourist token (34mm) + USA 1976. "Schenectady 1776-1976" Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU
Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame" Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:2 France ND "Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame" Cu tourist token (2x) (34mm) C:XF