Bolhapiac Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1327255
11647
265
Flea Market
Pouva Magica nagyítógép, nem kipróbált állapotban, cca 22x25cm 1327113
11648
265
Flea Market
Retró pléh autó, 11x22x10cm 1327231
11649
265
Flea Market
cca 1930 Lengyel, tárcsás telefon, 21x13x6cm 1327202
11650
265
Flea Market
Taxi, lemezautó, 8x16x5cm 1327194
11651
265
Flea Market
Bosch kerékpárlámpa, jelzett, cca 13x13cm 1327215
11652
265
15000
Flea Market
Bene és Wein, Budapest, telefon, kopottas állapotban, (törött tölcsérrel), 23x27x12cm 1325913
11653
265
Flea Market
3 db réz falitányér, d:21,5-25 cm, 1327117
11654
265
Flea Market
Német, II. világháború előtti vetítő nem kipróbált állapotban, 33x33x9cm 1322783
11655
265
Flea Market
Különféle (Piko, Ehlcke, Schicht) márkájú HO-s vagonok, egy doboz nélkül, jó állapotban, összesen:9 db 1325455
11656
265
Flea Market
Újságtartó, fa, nyomattal, 52×59 cm 1325641
11657
265
Flea Market
Illusztrált, fém kincses doboz benne apróságokkal 1329856
11658
265
Flea Market
Jelzés nélküli porcelán ékszertartók, 2db, 7x7x4cm, 4x5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft