Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1322999
10422
265
Jelzés nélkül: Reneszánsz életkép. Zománckép fém lemezen, fa keretben, 16x12 cm 1235080
10423
265
Jelzés nélkül: Arcok (6 db). Filc, karton, 7×4 cm 1296759
10424
265
Jelzés nélkül: Pongor Ilona könyve. Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10,5×7,5 cm 1275536
10425
265
Jelzés nélkül: Gyümölcsös tál. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 36×22 cm 1250196
10426
265
Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm 1189037
10427
265
Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm 1296900
10428
265
60000
Jelzés nélkül: Koronás Istenanya. Olaj, fémlemez, keretben, 32×25 cm 1277316
10429
265
Jelzés nélkül: Faluban. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 23x28 cm 1221617
10430
265
Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm 1302287
10431
265
8500
Jelzés nélkül: Vörösberény. Olaj, vászon, keretben, 22×42 cm 1296476
10432
265
Jelzés nélkül: Női fej. Zsírkréta, papír, paszpartuban, 41x29 cm 1324532
10433
265
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft