Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1326214
10072
265
Diskay Lenke (1924-1980): Ex libris Dr. Barabás Pány Éva. Színes fametszet, papír, jelzett, 11×9 cm 1133087
10073
265
Dombi jelzéssel: Házak a határban, olaj, fa, keretben, 26×40 cm 1291749
10074
265
60000
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 1234057
10075
265
40000
Doór Ferenc (1918-?): Őszi hajnal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1280193
10076
265
Dömsödy jelzéssel: Madonna a gyermek Jézussal. Olaj, furnér, keretben, 44×56 cm 1329982
10077
265
Drahos István (1895-1968): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×5 cm 1292648
10078
265
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm 1321913
10079
265
Dudás Jenő (1900-1991): Hazafelé tart a nyáj. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm 1296359
10080
265
Albrecht Dürer: Exlibris Hektor Pömer részére. későbbi fametszet üdvözlőlapként magánkiadásban / Later woodcut in greeting card 15x20 cm 1330333
10081
265
1949 Endrédy György (1910-1988): Rab portréja a gyűjtőfogházból. Ceruza, papír. Jelzett, 15x21 cm 1261055
10082
265
Endrédy Sarolta (?-?): Csecsemő portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 23×17 cm 1250881
10083
265
Ék jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft