34 000 Ft
88,08 EUR, 97,14 USD
Herendi Rothschild bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Herendi Rothschild fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, a doboz tetején apró lepattanással, 8×3×6 cm